Co je nového?

Jediný skladový systém, který budete kdy potřebovat.

Chcete mít svůj sklad konečně skvěle zorganizovaný? Pro malé a střední sklady jsme vytvořili systém Atlantis. Objednávky rozděluje do skupin, takže pro stejné zboží z různých objednávek nemusíte na jedno místo několikrát. Vyřídí za vás štítky s adresou od České pošty, Zásilkovny, DPD i dalších dopravců. Sleduje zásilky až do okamžiku, kdy si je zákazník převezme. A má plno dalších funkcí, které vám ulehčí podnikání.

Zjistit více
Atlantis illustration

Co všechno Atlantis umí?

Slučujte a řaďte přijaté objednávky

Přijaté objednávky vám Atlantis seskupí do sad, které si můžete sami nastavit. Objednávky se tak budou vyskladňovat efektivně, například podle podobnosti objednaného zboží. Vaši skladníci se tolik nenaběhají a zvládnout vyřídit víc objednávek.

Atlantis illustrationheavy_box

Nabídněte i skladový outsourcing

Poskytujete svůj sklad dalším firmám? V jedné budově (skladu) můžete díky Atlantisu uskladnit zboží více subjektů současně, a to i na stejných skladových umístěních. Efektivně tak využijete fyzického prostoru ve skladu. Každý subjekt má vlastní konfiguraci dopravce (příklad: ze skladu „Hlavní“ se odesílá přes dopravce DPD a PPL, kdežto sklad „Prodejna“ nepoužívá dopravce).

Atlantis illustrationheavy_box

Udělte různá přístupová práva

Jednotlivým uživatelům snadno přiřadíte role (vedoucí skladu, skladník, balič). Tyto role můžete kumulovat, čímž automaticky zrychlíte řadu procesů. Například skladník, který má i roli vedoucího, může sám sobě zadat úkol a splnit ho, a už ho ani nemusí schvalovat. Schválí se automaticky při dokončení úkolu.

Atlantis illustrationheavy_box

Napojení na dopravce

Na dopravce se napojíte během pár minut přímo v systému a hned začněte tisknout štítky. Jakmile obdržíte novou objednávku, její odeslatelnost se zkontroluje přímo na API zvoleného dopravce. Atlantis aktuálně spolupracuje s dopravci DPD (CZ, SK, HU), Packeta (Zásilkovna), WE/DO, GLS, PPL a Česká pošta

Atlantis illustrationheavy_box
Ozvěte se nám a vyzkoušejte Atlantis i pro vaše podnikání!
Domluvte si s námi osobní nebo online schůzku, během které vám odpovíme na všechny vaše dotazy a představíme, jak systém Atlantis ušetří čas a peníze vašemu podnikání.

Dopravci

Logo České pošty

Časté dotazy

Mám několik zaměstnanců a každý zastává jinou roli, podporuje toto systém Atlantis?

Ano, do systém poskytuje několik základních rolí. Pokud budete potřebovat, je možné role kombinovat. Vedoucí může být i skladník a tím bude mít všechny funkce pro tyto role.

Naše firma působí v několika zemích, mohu si přepnout aplikaci do různých jazyků?

Aplikace momentálně podporuje 5 jazyků - češtinu, slovenštinu, angličtinu, maďarštinu a ukrajinštinu. Není problém se domluvit a požadovaný jazyk přidat.

Je potřeba pořídit speciální zařízení k využití systému?

K Atlantis dodáváme i doporučený hardware – využíváme mobilní telefony s čtečkou čárových kódů Zebra (např. model TC26), dotykové stanice s USB čtečkami kódů, termotiskárny a další.

Kontaktujte nás

Banner